Witamy na stronach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pleszewie
Aktualności

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Pleszewie zaprasza nauczyciela – doradcę zawodowego (odpowiadającego za realizację doradztwa zawodowego w Państwa szkole) na spotkanie

w ramach sieci współpracy doradców zawodowych z terenu powiatu pleszewskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22.10.2018r. o godz: 1500 w siedzibie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Pleszewie przy ul. Słowackiego 14 (budynek “Spomasz”, II-pietro).

Temat: ”Organizacja doradztwa zawodowego w szkole w świetle nowych przepisów”


Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Pleszewie zaprasza nauczycieli – wychowawców przedszkoli na spotkanie „Preorientacja zawodowa w przedszkolu – organizacja, praktyczne wskazówki do pracy z dziećmi”, które odbędzie się dnia 05.11.2018 r. o godz. 1400 w siedzibie Placówki (ul. Słowackiego 14, II piętro).

Osoby chętne prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres mailowy Poradni poradniapp-pleszew@plenet.pl do 25.10.2018 r.

W przypadku dużego zainteresowania ze strony danej placówki informujemy o możliwości organizacji warsztatów na terenie przedszkola w indywidualnie ustalonym terminie – szczegóły i kontakt – Kinga Kubilas-Nowicka, doradca zawodowy.